TOP Advies Veerhaven Rotterdam

TOP: Realizing Impact Together!

Realizing Impact Together

TOP Management Consultants is een adviesbureau, dat sinds haar oprichting in 1989 ervaring heeft in het bedienen van organisaties met QA / HSE-advies en ondersteuning, training en strategisch management. TOP Management Consultants is gespecialiseerd in tijdelijke en permanente vacatures op het gebied van QA-QC en HSE-gerelateerde functies in de maritieme en offshore sector, alsmede in de weg- en waterbouw en de bouw zowel nationaal als internationaal. Door onze betrokkenheid bereiken we samen met onze opdrachtgevers de doelen die zijn gesteld.

Onze Toppers

20190617_104032
César Franken
Management Consultant / Trainer

Tel. +316 10 944 384
c.franken@top-advies.nl

20190617_103817
Boudewijn Baan
Management Consultant / Business Development

Tel. +316 30 256 097
b.baan@top-advies.nl

20190617_103849
Tanja Snel
Projectadviseur

Tel. +316 30 252 412
t.snel@top-advies.nl

IMG_0926
Michael Li Dujardin
QA-HSSE- & Management consultant

Tel. +316 40 892 238
m.dujardin@top-advies.nl

20190617_104000
Daan Rietberg
QA-HSSE- & Management consultant

Tel. +316 12 686 769
d.rietberg@top-advies.nl

IMG_0919
Marin Petkov
QA-HSSE- & Management consultant

Tel. +316 58 750 748
m.petkov@top-advies.nl

20200918_145444 2
Victoria Petrova
QA-HSSE- & Management consultant

v.petrova@top-advies.nl

IMG_0915
Marzena Polak
HR & Staffing Business Manager

Tel. +316 82 640 375
m.polak@top-advies.nl

IMG_0931
Lioba Engels
Financial and administrative assistant

Tel. +310 820 98 68
l.engels@top-advies.nl

Wie zijn wij?

TOP Management Consultants staat voor: Training, Organisatie en Personeel en is in 1989 opgericht door Frits de Nijs en Hans Moll. Sinds 2005 is Cesar Franken aandeelhouder geworden en is per 2011 enig aandeelhouder. Er zijn situaties veranderd, maar onze kernwaarden blijven hetzelfde: Betrokken, Oprecht & Vooruit!

Daarbij maken wij gebruik van onze jarenlange unieke (internationale en nationale) ervaring op het gebied van het inzetten van onze QA/HSE-expertise om de door u gestelde organisatiedoelen te behalen. Wij denken altijd mee met de ondernemers in plaats van met de regelgevers. TOP voelt zich betrokken bij onze klanten, wil oprecht zaken doen en vanuit dat uitgangspunt haar klanten vooruit helpen.

Betrokken, Oprecht & Vooruit!

TOP is direct betrokken bij uw organisatie en haar beleidsvoering, maar wij voelen ons ook daadwerkelijk betrokken tijdens het uitvoeren van onze werkzaamheden. Wij stellen ons flexibel op en staan geheel in dienst van de organisatie, zo kunnen wij altijd op de juiste manier aansluiting vinden bij de (gewenste-) organisatiedoelstellingen.

Geen standaard procedures, maar altijd maatwerk. TOP zal altijd de stap extra zetten om uw organisatie naar excellente prestaties te brengen. De begeleiding van TOP biedt de mogelijkheid om de organisatie van goed naar beter, maar zelfs naar excellent te tillen. Samen met u en uw werknemers zorgen wij dat de hele bedrijfscultuur en haar beleid niet alleen begrepen wordt, maar ook écht onderdeel wordt van de organisatie.